Menu Close

Informacija apie priėmimą

Priėmimas į Senyvo amžiaus asmenų globos padalinį
Asmuo (ar jo atstovas), pageidaujantis gauti ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugas turi kreiptis į seniūniją pagal asmens deklaruotą gyvenamąją vietą ir pateikti prašymą šiai paslaugai gauti, bei reikiamus dokumentus. Asmuo, gaunantis slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas dėl apgyvendinimo Kauno kartų namuose gali kreiptis į gydymo įstaigos socialinį darbuotoją, kuris įvertins socialinių paslaugų bei globos poreikį ir parengs reikiamus dokumentus.

 

Priėmimas į Pagalbos šeimai padalinį
Asmuo (ar jo atstovas), pageidaujantis gauti socialinės priežiūros paslaugas Pagalbos šeimai padalinyje turi kreiptis į seniūniją pagal asmens deklaruotą gyvenamąją vietą ir pateikti prašymą šiai paslaugai gauti, bei reikiamus dokumentus. Kai šeimoje susiklosto sudėtinga krizinė situacija, motina su vaiku (-ais) gali kreiptis tiesiai į Kauno kartų namų administraciją dėl paslaugų gavimo.

 

Priėmimas į Pagyvenusių žmonių dienos centrą
Asmuo (ar jo atstovas), pageidaujantis gauti socialinės priežiūros paslaugas Pagyvenusių žmonių dienos centre turi kreiptis į seniūniją pagal asmens deklaruotą gyvenamąją vietą ir pateikti prašymą šiai paslaugai gauti, bei reikiamus dokumentus.

Skip to content